Dijital Pazarlama Hizmetleri

Dijital Pazarda Güç Yaratın!

01
Dijital Pazarlama Alanları

Stratejik Çalışma

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Sitenizin tüm arama motorlarındaki varlıklarının iyileştirildiği, sitenizin arama motorları tarafından taranmasını, istenilen sayfalarının, içeriklerinin, ürün ve hizmetlerinin SEO uyumlu hale getirilmesini stratejik olarak planlanması ve uygulanmasını sağlayan, sizleri zirvelere taşıyan hizmetimiz.

Arama Motoru Pazarlaması (SEM)

Ürün yada hizmetlerinizin sitenizdeki SEO çalışmaları ile uyumlu olarak ücretli olarak arama motorlarında üst sıralara taşıma çalışmalasıdır.

Backlink

Seo paketleri birçok konuda sitenize ciddi katkılarda bulunur. Anahtar kelimelerinizde yükselirsiniz. Arama motorlarından gelen ziyaretçi sayınızda artış sağlar. Seo paketlerinin içeriğinde yer alan tanıtım yazısı çalışmaları sayesinde marka bilinirliğiniz artar. Yapılan sosyal medya çalışmaları sayesinde, sizlere ulaşmak isteyen müşteriler google, yandex vb arama motorlarındaki sonuçlardan ziyade sosyal medya platformlarında da firmanızın paylaşılan ve önerilen bir site olduğunu fark edecektir. Alexa değerlerinizde sıralamanız iyileşir. Daha fazla potansiyel müşteriye ulaşırsınız.
Shopping Cart