A'dan Z'ye Anahtar Teslim E-Dönüşüm!

İster mevcut şirketinizi dijitale dönüştürelim isterseniz de yeni kuracağınız şirketi e-dönüşüm paketleri ile kuralım. Dijitale geçerek hem müşteri portföyünüzü, hem satışlarınızı, hem de kalitenizi yükseltin. Maaliyetlerden kurtulun.

01
Hizmetler

Marka İsmi Araştırma

Sizi en iyi anlatan marka isminizi veya sloganınızı yaratalım

En yaratıcı, sade, özgün, rakipsiz ve benzersiz, akılda kalıcı marka isminizi araştıralım, tasarlayalım ve sunalım. İşiniz, ürün ve hizmetleriniz isim, şekil, sembol ve renklerinizle özleşsin, akıllara kazınsın.

Marka Tescili

Marka isminizi, şekil vb. tescil işlemlerini gerçekleştirelim.

Ürettiğiniz yada sunduğunuz ürün ve hizmetlerinizi, tasarım model, isim gibi marka tescili işlerinizi yürütelim. İster ulusal ister uluslar arası markanızı koruma altına alın.

Şirket Kuruluşu

İhtiyacınız halinde tüm şirket kuruluş işlemlerini gerçekleştirelim.

Eğer şirket kurmaya karar verdiyseniz şirket kurulum işlemlerinizi gerçekleştirelim. Şahıs Şirketi, Limited Şirketi yada Anonim şirketi kurulumunuzu siz hiç yorulmadan gerçekleştirelim.

02
Hizmetler

CRM Yazılımı

Müşteri ilişkileri sisteminizi sıfırdan oluşturalım yada güncelleyelim.

Mevcut yada potansiyel müşterileriniz ile iletişiminizi kuvvetlendirerek, en verimli ve en karlı, en etkili iletişim sisteminizi kuralım. 

7/24 Ödeme Alma

Şirketinizin online yada fiziksel sistemde 7/24 ödeme almasını sağlayalım.

İster web sitenizden, ister cep telefonunuzdan, isterseniz saha personelleriniz ile isterseniz de bayi tahsilat yöntemlerini kullanarak 7/24 ödeme alıp kredi kartına taksit imkanı sunun.

Web Site & E-Ticaret

Dijitalde şirketinizi, ürün ve hizmetlerinizin varlığını oluşturalım, satışlarınızı arttıralım.

Dijital dünyada işinizi, markanızı, ürün ve hizmetlerinizi en iyi tanıtan, 7/24 açık, satış yapan, talep toplayan, mobil ve arama motoru optimizasyonlu profesyonel sitenizi tasarlayalım.

03
Hizmetler

Reklam Danışmanlık

Dijitalde marka, ürün ve hizmetlerinizi duyuralım, satış ve bilinirliğizi arttıralım.

Marka bilinirliği yada satış odaklı dijital veya geleneksel reklam çalışmalarınızı yürütüp raporlayalım. Az bütçe ile yüksek verim sağlayacak stratejileri sizler için tasarlayalım ve yürütelim.

Dijital Pazarlama

Markanızı, ürün ve hizmetlerinizi organik olarak dijitale kazıyalım.

Arama motorlarında yada sosyal medya hesaplarında rakiplerinizden hep 1-0 önde olun. Kalıcı dijital pazarlama araçları ile daha verimli pazarlama stratejileri kurup markanızı yükseklerde konumlandıralım.

Halkla İlişkiler (PR)

Markanızın akıllara kazınacak en yaratıcı iletişim stratejilerinizi kuralım.

İşveren – çalışan yada şirketiniz ile kamuoyu arasındaki iletişim hattını inşa edip markanızın tanıtım, itibar, konumlandırma, retorik, algı yaratımı ve kriz yönetim faaliyetlerini yönetelim.

04
Hizmetler

E-Fatura

E-Fatura mükkelfi müşterilerinize anında fatura kesin.

e-Fatura ile faturalarınızı dijital ortama taşıyarak iş süreçlerinizi ve ticaretinizi hızlandırarak şirketinizin verimliliği artırın. Böylece kaynaklarınızı şirketinize rekabet gücü kazandıracak alanlara yönlendirin!

E-Arşiv

E-Arşiv fatura ile müşterilerinize anında fatura kesin.

e-Fatura mükellefi olmayan müşterilerinize ve nihai tüketicilere kestiğiniz faturalarınızı da dijital ortamda göndermenin ve saklamanın kolaylığını yaşayın.

E-Defter

Şirketinize ait defter giriş işlemlerini güvenle kaydedin.

Ticari defterlerinizi dijital ortamda kolayca oluşturup, iş ortağımızın güvencesi ile saklayın ve her zaman her yerden görüntülemenin rahatlığını yaşayın.
05
Hizmetler

E-SMM

E- Serbest Meslek Makbuzunuzu Güvenle Kesin.

e-Serbest Meslek Makbuzu ile serbest meslek makbuzlarınızı elektronik ortamda kolayca oluştururken, maliyetlerinizi azaltıp, süreçlerinizi hızlandırabilir, geçmiş serbest meslek makbuzlarınıza anında erişim sağlayabilirsiniz.

E-İrsaliye

Sevk İrsaliyelerinizi Güvenle Oluşturun ve Süreci Yönetin

e-İrsaliye ile sevk irsaliyelerinizi dijital ortamda oluşturun, sevkiyat süreçlerinizi ve ticaretinizi hızlandırarak rakiplerinizin bir adım önüne geçin.

E-MM

e-Müstahsil Makbuzu ile süreçlerinizi kolaylaştırın!

e-Müstahsil Makbuzu ile müstahsil makbuzlarınızı elektronik ortamda oluşturarak operasyonlarınızı kolaylaştırabilir, maliyetlerinizi azaltıp, geçmiş müstahsil makbuzlarınıza dilediğiniz yerden anında erişim sağlayabilirsiniz.

06

Sizi Arayalım

Şimdi Başvur!

Şirketinizi dijitale dönüştürmenin yada dijital dünyada inşa etmenin en kolay yolu için şimdi bizlerle iletişime geçin.

İletişim bilgilerinizi bize yazıp gönderin. Sizi Arayalım!

*** Formu göndererek KVKK Aydınlatma Metnini, Gizlilik ve Çerez Politikasını kabul etmiş sayılırsınız. İncelemek için buraya tıklayın.

Shopping Cart