Reklam Ajansı Hizmetlerimiz

Medya, Pazarlama ve Halkla İlişkiler (PR)

Ofis Çalışma Alanımız

Neler Yapıyoruz?

Tüm medya, pazarlama, tasarım ve yazılım alanlarındaki hizmetlerinizi tek bir çatı altında yönetiyoruz. 

Sizlerin hayalindeki çalışmayı, sorunlarınızı dinleyip çözüm odaklı tüm yaratıcı stratejileri uygulayıp, sizleri rakiplerinizin çok çok üzerine taşıyoruz.

0

Yıllık Deneyim

0

Profesyonel Ajans Ekibi

8 Yıllık deneyim ve her geçen genişleyen mutlu müşteri ailemiz ile sizlerde markanızı, ürün ve hizmetlerinizi daha kaliteli ve yükseklere taşımak için bizimle iletişime geçin.

Hizmet Dalları

Reklam ajansı hizmetlerimizde bulunan hizmet dalları

1

Web Tasarım

Bireysel yada kurumsal firmaların dijitalde varlığını oluşturuyor, milyonlarca kullanıcıya ulaşmalarını sağlıyoruz.

 

2

E-Ticaret Yazılım

Bireysel ve kurumsal firmaların ürün ve hizmetlerini internet üzerinde satmalarını sağlıyoruz.

 

3

Sosyal Medya Yönetimi

Bireysel ve kurumsal firmaların sosyal medya hesaplarını yönetmelerini sağlıyor, kullanıcı, etkileşim ve dönüşümlerini arttırıyoruz.

4

Sosyal Medya Reklam

Doğru hedef kitlesine doğru reklam ve pazarlama çalışmaları ile hem marka bilinirliğinizi arttırıyor hem de satışlarınızı arttırıyoruz. 

5

İnternet Reklam

En kaliteli ve en yaratıcı strateji çalışmaları ile doğru hedef kitlesine hem marka bilinirliğinizi arttırıyor hem de satışlarınızı arttırıyoruz. 

6

İçerik Üretimi

Bireysel yada kurumsal firmaların sosyal medya ve web sitelerinde duydukları SEO uyumlu içerik üretimlerini gerçekleştiriyoruz. Zamandan kazanıp yüksek etkileşim almanızı sağlıyoruz.

7

SEO

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) faaliyetleriniz profesyonel ekibimizle tasarlıyor, arama motorlarında organik olarak üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz.

8

SEM

SEM (Arama Motoru Parzaelama) faaliyetleriniz profesyonel ekibimizle tasarlıyor, arama motorlarında ücretli olarak üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz.

9

SMM

SEM (Sosyal Medya Pazarlama) faaliyetler ile etkili pazarlama belirleyip, organik kitle arttırımı, profil tasarımı yüksek etkileşim ve dönüşüm kazanmanızı sağlıyoruz.

10

İnfluencer Marketing

Dijital medya alanlarında ve arama motorlarında ürün, hizmet yada servislerinizin en iyi şekilde pazarlamasını, doğru kitle, doğru platform ve doğru strateji anlayışı ile faaliyetlerinizi yürütüyoruz.

11

Yazılım

İhtiyaç duyduğunuz özel web yazılım projelerini istediğiniz türde ve istediğiniz özellikte tasarlıyoruz ve kodluyoruz. Yenilikçi UI ve UX tasarımları ile kullanıcılarınıza profesyonel hizmet sunmanızı sağlıyoruz.

12

Medya Satın Alma & Planlama

Geleneksel medya kanalları olan televizyon ve radyolarda reklam tasarımı, planlanması, sunuşması ve raporlanmasını sağlıyor, sizler için reklam alanları rezervasyon işlemlerini sağlıyoruz.

13

Film Yapım

Firmanızın kurumsal kimliği, ürün ve hizmetleriniz için verdiğimiz prodüksiyon hizmetimizdir.

  • Tanıtım Filmi
  • Reklam Filmi

14

Halkla İlişkiler (PR)

İşletmenizin ve işletmenize ait ürün ve hizmetlerin güçlü ve zayıf yanlarını analiz ediyor, oluşturulacak iletişim stratejileriyle farkındalığınızı, itibarınızı ve satışlarınızı artırıyoruz.

15

Basın Odası

Firmanızın tüm medya ilişkilerinin hazırlanması, sunulması ve basın organlarına dağıtılması faaliyetlerini yürütülmesini sağlıyoruz. 


16

Basın Bülteni

Firmanıza ait basına sunulması gereken haberleri, gelişmeleri, açıklamaları, tanıtımları ve toplantıları  yürüttüğümüz iletişim hizmetimizdir.

17

Kriz yönetimi

Firmanızda oluşmuş krizlerin yönetilmesi, strateji planlanması, çözüm faaliyetlerini yürüttüğümüz iletişim hizmetimiz.

18

İç PR

Şirket içi iletişim faaliyetlerinin güçlendirilmesi, çalışan ve müşteri sadakat sisteminin oluşmasına dair yürüttüğümüz iletişim hizmetimiz.

19

Dijital PR

Sosyal medya itibar, marka, ürün ve hizmet konumlandırma, farkındalık yaratma, sürdürülebilirlik çalışmaları ve yönetimi hizmetidir. 

20

Kişisel PR

Kişisel olarak yürütülen itibar yönetimi, konumlandırma farkındalık yarattığımız iletişim faaliyetimizdir.

21

Sponsorluk Yönetimi

Sponsorluk faaliyetlerinizin doğru bir şekilde oluşturulup yönetildiği, tüm faaliyetin raporlanması hizmetimizdir.

22

Marka Konumlandırma & Yönetimi

Markanızı oluşturma, doğru konumlandırma ve markanızın A’dan Z’ye yönetim faaliyetini yürüttüğümüz hizmetimizdir.

23

Lansman (Öncesi-Sırası- Sonrası)

Lansmana özel tasarımın, planlarının, tanıtımın ve satışlarının hazırlanıp A’dan Z’ye yönetildiği hizmet alanımızdır.

24

Özel Haber Çalışmaları

Şirketinize ait marka, ürün, hizmet ve özel gelişmelerin, kampanyaların haber niteliğinde oluşturulması, basın organlarına dağıtılması hizmetidir. 

Tanıtım Filmimiz

Shopping Cart