Zeytu Grup Yeni Yeni Hizmet Güncellemeleri

Zeytu Grup ailesi olarak kurulduğumuz günden bu yana hizmetlerimizde yenilikçi ve yaratıcı yapıyla hizmet vermeye devam ediyoruz. Tüm hizmet alanlarında, günümüz değişikliklerine tam entegre olacak şekilde kendimizi geliştirip, kadromuzdaki uzman sayısında artışlara gidiyoruz. Eskiden manüel olarak yaptığımız işlerimizin bir çoğunu, yapay zeka ile harmanlayarak müşterimizin ihtiyaçlarına nokta atışı çözümler üretiyoruz.

Tüm hizmet alanlarımızda yazılım ekibimizin geliştirdiği yapay zeka yapıları ile 2020 Ağustos ayında hizmet vermeye başladık. Hizmet alanlarımızda kategorilendirme sınıflarını genişleterek ihtiyaçlarını doğru uzmanlar ile çözümlüyoruz.

Reklam hizmetleri alanında özellikle dijital medya reklam kategorisinde verilen reklamların hepsi yapay zekanın raporlaması, risk analizleri, rakip analizleri ve doğru anahtar seçimleri ile birlikte negatif anahtar kelime seçimlerini Google Ads yapay zekası ile tam entegre hale getirdik. Raporların hazırlanma süresini 24 saatten sadece 50 dakikaya indi. Müşterilerimizin sosyal medya reklam hizmetlerini ise sosyal medya analiz yazılımları, API’ler ile bağlayrak reklam girişlerini hızlandırdık.

Covid-19 salgınından bu yana hem müşterilerimizin hemde çalışanlarımızın sağlığını düşünerek çalışmaya devam ediyoruz. Artık imza atmak için biz sizin ayağınıza geliyoruz ve sıfır temas ile sözleşmelerimizi gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz E-İmza teknolojisinden faydalanırken isterseniz de panelimiz üzerinden yüz tarama ve akıllı cihazlarınızda imza atabiliyorsunuz. Böylelikle hem ağaç israfının önüne geçiyor, hemde temasta kalmanızı önlüyoruz.

Destek hizmetimizi genişlettik ve her alanda en fazla 3 dakika gecikme ile anında destek alabiliyorsunuz. Destek kanallarımızda ki genişleme çalışmaları ile internet sitemizi, fiziki ofimiz gibi kullanıyoruz. İnternet sitemize geldiğinizde ofimizdeki rahatlığı ve sorunuza anında destek verecek alan personelimiz ile iletişime geçebiliyorsunuz. Tek sorunumuz sizlere internet sitemizde çay, kahve gibi ikramlarda bulunamıyoruz. Bu salgın sürecinin sona ermesi ile telafi edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Zeytu Grup ailesi olarak sizlerle çalışmak bize mutluluk, size güven ve rahatlık sunuyor, sunmaya devam ediyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart