FİLM YAPIM & PRODÜKSİYON

Klip, tanıtım filmi, dizi ve sinema filmi, reklam filmi ve sosyal medya video içerik üretimi hizmetlerimiz kapsamaktadır.

Film Yapım

S4K MEDYA Reklam Ajansı ile ortak çalışmalar yürüttüğümüz film atölyemizde kuşak programları, sosyal medya içerik filmleri, reklam, dizi, sinema film senaryoları gibi üretim faaliyetlerimizi yürütüyoruz. 

Çekim öncesi, çekim ve çekim sonrası tüm faaliyetleri ortak çalışma programları ile yürütüyor, başarıları projeler oluşturuyoruz. 

Klip Çekimi

Müziğini icra etmiş sanatçıların video klip çekimlerini, sanatının uyumu ile birleştirip harika video içerikleri/kısa filmleri üretiyoruz. 

Reklam Filmi Çekimi

Kurumsal firmaların ürün ve kampanya reklam film çekim çalışmalarını A’dan Z’ye yönetiyoruz. Medya planlama aşamasında da reklam filminin doğru kitleye, doğru zamanda ulaşmasını sağlıyoruz. İster geleneksel medya alanlarında ister dijital ortamlarda reklam filmlerinden doğru tanıtım senaryosu ile maksimum verim alınmasını sağlıyoruz.

Tanıtım Filmi

İster havadan ister karadan isterse sudan. Bir firmanın ürün, hizmet ve servislerini en doğru ve maksimum verim sağlayacak şekilde tasarlıyor ve tanıtımını dilediği dillerde gerçekleştiriyoruz.

Sosyal Medya Video İçerik Üretimi

Bireylerin yada kurumsal firmaların sosyal medya içerik üretimlerine post prodüksiyon olarak tam destek vermekteyiz. Kurumların tanıtım ve içerik videoları, sosyal medyada içerik üretmek isteyen içerik üreticilerinin A’dan Z’ye infulencer yolunda ilerlemeleri için tüm hizmetler tek bir çatı altında.

 

Shopping Cart